Ювілей міжнародної співпраці двох університетів

2022-06-14

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

Розглянуто результати міжнародної співпраці Національного університету “Львівська політехніка” (Україна) і Вищої школи Нойбранденбург – Університету прикладних наук (Німеччина), яка ефективно ведеться упродовж 15 років на основі двосторонньої угоди. Успішно працювала програма подвійних дипломів на магістерському рівні вищої освіти, організовувались навчально-наукові практики українських студентів у Вищій школі Нойбранденбург, а німецьких студентів у Інституті геодезії Львівської політехніки, здійснювалось посеместрове навчання бакалаврів і магістрів, стажування викладачів, аспірантів, докторантів, науковці спільно готували наукові публікації та брали участь у міжнародних конференціях і симпозіумах двох університетів тощо. Нову угоду підписано у травні 2022 р. під час роботи Міжнародного “Geo Symposium 2022” у Вищій школі Нойбранденбург.
The results of international cooperation between Lviv Polytechnic National University (Ukraine) and Neubrandenburg University of Applied Sciences (Germany), which was effectively conducted for 15 years on the basis of a bilateral agreement, are considered. The program of double diplomas at the master’s level of higher education operated successfully, educational and scientific internships of Ukrainian students at Neubrandenburg University and German students at the Institute of Geodesy of Lviv Polytechnic were organized; semester training for bachelors and masters, internships for teachers, graduate students, doctoral students, joint preparation of scientific publications and participation in international conferences and symposiums of the two universities were carried out etc. The new agreement was signed in May 2022 during the Geo Symposium 2022 at Neubrandenburg University.

міжнародна співпраця, геосимпозіум, програма подвійних дипломів, підписання нової угоди співпраці, обмін досвідом, international cooperation, Geo Symposium, program of double diplomas, signification of new agreement of international cooperation, exchange of experience

Тревого І. Ювілей міжнародної співпраці двох університетів / І. Тревого, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2022. — Том ІІ (44). — С. 5–10.

Endorsement

Review