2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Сучасна нумізматика поєднує в собі науку, колекціонування та бізнес. В статті розглядаються особливості сучасної нумізматичної термінології. Проведено аналіз найбільш ефективних методів перекладу термінів даної галузі.
The up-to-date numismatics represents science, collecting activities and business. Report deals with the peculiarities of modern numismatic terminology. The most effective methods of translation of the numismatic terms are analyzed.

Голиборода І. Особливості формування та перекладу сучасної нумізматичної термінології (дослідження англо-українських відповідників) / Ігор Голиборода // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 415–416. — (Термінологія гуманітарних знань).

Endorsement

Review