Графіки навантажень та статична стійкість малих електростанцій

Проаналізовано сучасний стан використання паливних енергетичних ресурсів, графіків електричних навантажень та питання стійкості малих електростанцій. Розглянуто взаємозв'язок цих параметрів у сенсі їх впливу на оптимізацію завдань енергопостачання. He analysis of the modern state of the use of fuels power resources load-graphs electric and question of firmness of small power-stations is conducted. Intercommunication of these parameters is considered in sense of their influence on optimization of tasks of energy supply.

Графіки навантажень та статична стійкість малих електростанцій / П. Є. Яковчук, В. Б. Цяпа, В. І. Комаров, Д. В. Уханська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 587 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 124–132. – Бібліографія: 5 назв.