Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Незадовільний стан водних ресурсів зумовлений недотриманням підприємствами технологічного процесу, екологічних і санітарних норм, низькими темпами впровадження сучасних очисних технологій, відсутністю ефективних очисних споруд. The unsatisfactory state of water resources is conditioned a failure to observe of technological process enterprises, ecological and sanitary norms, by the low rates of introduction of modern cleansing technologies, absence of effective cleansing buildings.

незадовільний стан, очисні споруди, unsatisfactory state, unsatisfactory state

Голодовська О. Я. Спостереження за станом поверхневих вод основних річкових басейнів Львівської області / О. Я. Голодовська, О. З. Ковальчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 206-210. – Бібліографія: 5 назв.