Вплив краун-ефірів на елементарні стадії процесу окиснення циклогексану

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі експериментальних даних розраховано ефективні константи витрати циклогексану і нагромадження гідропероксиду циклогексилу, циклогексанолу і циклогексанону. Висловлено припущення про можливий вплив добавок до каталізатора на елементарні стадії рідкофазового процесу окиснення циклогексану. On the basis of experimental data the effective constants of an expenditure cyclohexane and accumulation hydroperoxide cyclohexil, cyclohexanol and cyclohexanone are designed. The assumptions of possible influence of the additives to the catalyst on elementary stages of liquid phase process of oxidation cyclohexane are stated.

Реутський В. В. Вплив краун-ефірів на елементарні стадії процесу окиснення циклогексану / В. В. Реутський, Ю. Р. Мельник, О. С. Іващук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 497 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 91-93. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review