Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі архівних документів і матеріалів розглянуто мережу добровільних асоціацій емігрантів з України, створену у Франції в 1875–1940 рр. Висвітлено концепт соціального капіталу П’єра Бурдьє. Досліджено складові соціального капіталу, накопиченого представниками української діаспори у Франції в період Третьої республіки. On the basis of the archived documents and materials the network of voluntary associations of emigrants of Ukraine, created in France in 1875–1940. The concept of social capital of Pierre Bourdieu is considered. The constituents of the social capital accumulated by the representatives of the Ukrainian Diaspora in France in the period of the Third republic are investigated.

Дорошенко С. Соціальний капітал української діаспори у Франції Третьої республіки (1875–1940) / Сергій Дорошенко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 41–49. – Бібліографія: 31 назва.