Синтез завадостійких кодів з використанням числових в’язанок

Thumbnail Image

Розглядаються подання чисел на основі числових в'язанок для кодування інформації. Розроблена методика побудови кодових комбінацій чисел на основі теорії числових в’язанок, що дає можливість подання кодових комбінацій чисел у вигляді монолітного коду. In the article presentations of numbers are examined on the basis of numerical bundles for conducting of code of information. Developed method of construction of codes combinations of numbers on the basis of theory of numerical bundles, that enables presentation of codes combinations of numbers as a monolithic code.

Різник О. Синтез завадостійких кодів з використанням числових в’язанок / О. Різник, Б. Балич, Д. Скрибайло-Леськів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 598 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 197–202.

Endorsement

Review