Розробка критеріальних моделей розподілу допусків на регулювальні параметри

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Показано можливість і доцільність використання критеріального моделювання для дослідження чутливості оптимальних розв’язків. Розглянуто метод визначення в аналітичній формі меж області оптимальності керуючих параметрів при заданому допустимому значенні відхилення критерію оптимальності і точності обчислення критеріїв подібності. The expediency and possibility of criterial modelrng application for іnvestіgatіon of optimum decjsjons sensitivity has been shown. The method of determination іп analytic form the limits of control parameters optimum incase of preset admissible deviation value of optimum criterion and accuracy of similarity criteria computation has been considered.

Бевз С. В. Розробка критеріальних моделей розподілу допусків на регулювальні параметри / С. В. Бевз, П. В. Гель, С. В. Вишневський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 421 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 3–6. – Бібліографія: 4 назви.