Особливості контролю частоти в АСДУ енергооб'єктами

Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Розглянуто особливості вимірювання частоти в АСДУ енергооб'єктами способами безпосередньої оцінки частоти та звернення періоду. Проаналізовано інтерполяційні способи зниження похибки визначення частоти та періоду. This paper presents the features of the frequency measuring by the methods of the frequency direct valuation and period conversion in the Dispatcher Control Automated Systems. There are analysed the methods of the frequency and period measuring error decrease.

Дороніна О. М.Особливості контролю частоти в АСДУ енергооб'єктами / О. М. Дороніна, Г. М. Лавров, С. В. Хомич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 42–45. – Бібліографія: 4 назви.