Розглянуто шляхи зменшення інструментальних похибок вимірювальних каналів комп’ютеризованої системи контролю та діагностики енергооб’єктів. Проаналізовано способи мінімізації впливу похибок блоків проміжних трансформаторів та аналого-цифрового перетворення на точність визначення енергетичних параметрів. Досліджено похибки обчислень через обмеженість розрядної сітки процесора. This paper presents the instrumental errors decrease paths for the measuring channels of the power works control and diagnostics computerized system. There are analysed the methods of the minimization of the transformer blocks and AD converters errors effect on the power parameters determination accuracy. Also there are examined calculation errors through the processor digit capacity limit.

Дороніна О. М. Підвищення точності вимірювальних каналів комп'ютеризованої системи контролю та діагностики еноргооб'єктів / О. М. Дороніна, Г. М. Лавров, С. В. Хомич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 492 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 54-58. – Бібліографія: 6 назв.