Причини виникнення фінансових та маркетингових ризиків у діяльності підприємств

Запропоновано виокремлювати причини виникнення маркетингових та фінансових ризиків за рівнем їх утворення: макроекономічні, мікроекономічні, специфічні (усі ті, які притаманні діяльності певного підприємства, що визначаються організаційно-правовою формою, сферою діяльності тощо). Проаналізовано, які чинники творення фінансових та маркетингових ризиків входять до макроекономічних, мікроекономічних та специфічних груп у діяльності державного підприємства в Україні. In the article it was elucidated the sources of risk-appearing considering the level of its creation: macroeconomical, microeconomical and specific (all of them that appearing in activity of state corporation considering the organization form, sphere of business). It was considered the main sources of risk-appearing that joins in macroeconomical, microeconomical and specific groups in activity of state corporation in Ukraine.

Диба М. І. Причини виникнення фінансових та маркетингових ризиків у діяльності підприємств / М. І. Диба // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 39–46. – Бібліографія: 10 назв.