Модифікація крейди рослинними оліями

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено процеси модифікації крейди рослинними жирами для одержання полімерних композиційних матеріалів. Процес гідрофобізації також можна застосувати у будівельній галузі. Як модифікатор використовували соняшникову олію, якої може накопичуватись значна кількість на підприємствах харчової промисловості. Досліджено кінетику модифікації наповнювача в різних за природою середовищах. Проведено фізико-механічні дослідження одержаних полімерних композитів, які показали збільшення ударної в’язкості та добрі пластифікуючі властивості, що покращує експлуатаційні властивості матеріалів. The processes of modification chalk by vegetable fats, to obtain polymeric composites were investigated. Hydrophobic process can be used in the construction industry too. How modifier was used sunflower oil, which can accumulate a significant amount in the food industry. The kinetics of filler modification in various natural environments were investigated. Physical-mechanical analysis of obtained polymer composites that shown an increase in impact strength and good plasticizing properties, which leads to improved performance properties, was conducted.

полімерні композитні матеріали, модифікація крейди, рослинна олія, polymer composites, modification of chalk, vegetable oil

Чобіт М. Р. Модифікація крейди рослинними оліями Видавництво Національного університету «Львівська політехніка» / М. Р. Чобіт, В. П. Васильєв, В. А. Кот // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Хімія, технологія речовин та їх застосування : збірник наукових праць. – 2015. – № 812. – С. 438–443. – Бібліографія: 4 назви.