Засоби полегшення запуску двигуна під час зимової експлуатації та оцінка можливості їх застосування для автомобілів Peugeot J9 Karsan

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Проведено аналіз засобів полегшення запуску двигуна при низьких температурах, головний акцент якого скеровано на оцінку затрат енергії. Обґрунтовано застосування теплового акумулювання для покращання запуску двигуна автомобіля Peugeot J9 Karsan.

Антошків О. В. Засоби полегшення запуску двигуна під час зимової експлуатації та оцінка можливості їх застосування для автомобілів peugeot j9 karsan / О. В. Антошків // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 3-6. – Бібліографія: 9 назв.