2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання формування ефективної системи внутрішнього контролю за грошовими коштами. Проаналізовано компоненти та принципи такої системи. Адаптовано зарубіжний досвід використання ваучерної системи контролю за грошовими видатками для потреб вітчизняних підприємств. Використано SADT- методологію для наочного представлення підсистеми контролю за грошовими видатками з використанням ваучерів.
The question on formation of effective system of the internal control of cash is considered. It is analyzed components and principles of such system. Foreign experience of use of the voucher control system over cash disbursement for necessity of the domestic enterprises is adapted. It is used SADT-methodology for evident representation of a subsystem of the control over cash disbursement with use of vouchers.

Височан О. С. Міжнародний досвід побудови ефективної системи внутрішнього контролю за грошовими коштами на підприємстві / О. С. Височан // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 350–358. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).

Endorsement

Review