Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Фізико-хімічно обґрунтувано та розроблено технологію застосування другорядних поліестерів та поліпептидів як адгезивів клеючих систем. Адгезивні системи застосовують для склеювання та закріплення целюлозних матеріалів на гідрофільних та гідрофобних поверхнях. Physic-chemical is proved and the technology of application of secondary polyethers and polypeptidies as adgethies pasting of systems is developed. Adgething systems use for pasting and fastening of cellulose materials on hydrofilling and hydrofobing surfaces.

Фізико-хімічне обґрунтування та розробка адгезивних систем на основі другорядних поліестерів та поліпептидів / Л. Ганзюк, Т. Іванішена, Т. Слепко, О. Ганзюк, В. Венгражановський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 69–73. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review