Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено кінетику виникнення фотоіндукованого дихроїзму і температурну залежність релаксації дихроїзму в смугах поглинання МА+-центрів, радіаційно забарвлених кристалів CaF2 і SrF2, легованих катіонами лужних металів. Обговорюються механізми створення фотоіндукованого дихроїзму і його термічного відпалу. Explored kinetics of origin photoinductive dichroism and warm-up dependency to relaxations dichroizm in bands of absorbing МA+-centers, radiation coloured crystals CaF2 and SrF2, doped cations alkaline metals. Discussed mechanisms of creation photoinductive dichroism and its thermal annealing.

МА+-центри в кристалах зі структурою флюориту. механізм утворення фотоіндукованого дихроїзму / З. П. Чорній, С. І. Качан, І. Б. Пірко, В. М. Салапак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 427 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 109–115. – Бібліографія: 6 назв.