Thumbnail Image

Запропоновано метод розробки стратегій підприємства, який ґрунтується на врахуванні інтересів різних груп впливу. Цей метод дозволяє здійснювати перевірку розробленої стратегії та доповнювати її за допомогою кореляційної матриці, а також передбачати короткострокові (первинні) наслідки впровадження, розроблених на підприємстві стратегічних заходів. In the article method of strategy development based on stakeholder interest consideration is proposed. Such method permits to verify developed strategy and to supplement it with additional activities justified from the links found out using correlation matrix. In addition such method allows to forecast short term consequences resulted from the strategic activities.

кореляційна матриця, стратегія підприємства, correlation matrix, strategic activities

Олексів І. Б. Розробка методу формування стратегії машинобудівного підприємства з врахуванням інтересів груп впливу / І. Б. Олексів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 220–227. – Бібліографія:13 назв.

Endorsement

Review