Розглянуто особливості реалізації потенційної точності вимірювання електроенергетичних параметрів синтезом оптимальних вимірювальних процедур, адаптованих до поточної ситуації вимірювань. Досліджено алгоритми, орієнтовані на уточнення характеристик контрольованих сигналів та умов вимірювань, а також використання відомих закономірностей поведінки результатів проміжних вимірювань.

This paper presents features of the electric power parameters measurement potential accuracy implementation based on the optimum measuring procedures synthesis adapted to the measurement current situation. There are investigated the algorithms oriented on refinement of characteristics of controlled signals and measurement conditions, and also usage of known regularity of measurement subproducts behavior.

Дороніна, О. М. Оптимізація контролю параметрів електроенергії за допомогою застосування адаптивних вимірювальних алгоритмів / О. М. Дороніна, С. В. Хомич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 603 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 39-43. – Бібліографія: 9 назв