Особливості методів виконання операцій над нечіткими даними

Національний університет "Львівська політехніка" , кафедра "Електронні обчислювальні машини"

Пропонується аналіз особливостей методів виконання операцій над нечіткими даними, що дозволяє обгрунтувати вибір необхідного методу при побудові комп'ютерних діагностичних систем. Here is proposed an analysis of the peculiarities of the methods of performing operations with the fuzzy data, that enables sudstantiating the choise of the necessary method during the constructing of the computer diagnostic systems.

Березко Л. О. Особливості методів виконання операцій над нечіткими даними / Л. О. Березко, В. В. Троценко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 463 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 9–13. – Бібліографія: 6 назв.