Вилучення сполук міді і цинку із відходів гальванічних виробництв

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив рН на швидкість і повноту роздільного та сумісного осадження сполук міді і цинку з відходів гальванічних виробництв. Визначені оптимальні значення рН. Запропоновані основні принципи виділення сполук міді і цинку з відходів гальванічних виробництв. The influence of a level pH on speed and completeness of separate and joint precipitation process of copper and zinc connections from wastes of galvanic manufactures was investigated. Optimal values of pH level was determined. Main principles of copper and zinc connections separation from wastes of galvanic manufactures.

Вилучення сполук міді і цинку із відходів гальванічних виробництв / Я. А. Калимон, О. О. Тригуба, В. Т. Яворський, Н. Й. Чайко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 17-23. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review