Видавництво Національного університету "Львівська політехніка""

Наведено результати термодинамічних досліджень хімічних реакцій газофазного перетворення оксидів сульфуру та нітрогену в антропогенно забрудненому атмосферному повітрі. Підтверджено можливість проходження газофазних перетворень оксидів сульфуру та нітрогену в умовах навколишнього середовища. The results are given in the thermodynamic investigations of the chemical reactions of gasphase transformation of oxides sulphur and nitrogen in anthropogenic polluted atmospheric air. It is confirmed the possibility of the origin of gasphase transformation of oxides sulphur and nitrogen under the environmental conditions.

Шинкарук Н. О. Термодинамічний аналіз реакцій перетворення оксидів сульфуру та нітрогену в атмосферному повітрі / Н. О. Шинкарук, О. В. Ковальчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 317–319 – Бібліографія: 9 назв.