Деякі властивості неповторних кодів

Розглянуто бінарний код, кожний фрагмент якого є унікальною бітовою комбінацією завдовжки N. Для довільного числа N існує не менше однієї неповторної кодової послідовності завдовжки 2n. За достатньо великої довжини завдяки неповторності ці кодові послідовності можна використовувати для моделювання відбиття сигналу від поверхонь предметів з подальшою комп’ютерною візуалізацією тих предметів, від яких вони відбилися. The binary code which is not repeated on the N-template is considered. It is shown, that for each natural N exists the nonrepeated sequence by length of 2N. If the code sequence too long, it can be used for simulation of reflecting the signal from the surface. The surface can be visualized by means of computer simulation.

Зербіно Д. Деякі властивості неповторних кодів / Д. Зербіно // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 47–50. – Бібліографія: 3 назви.