Оптимізація орієнтації елементів в задачах розміщення

Описуються особливості алгоритму оптимізації орієнтації різногабаритних елементів, реалізованого в розробленому пакеті програмних засобів. Порівняно результати алгоритму для десяти реальних конструктивів, розміщення в яких було сформоване засобами системи PCAD. Particularities of orientation of elements for placement algorithm, implemented in developing software programs package are described. Comparative results for ten benchmarks, in which placement was formed by PCAD system are given.

Базилевич Р. Оптимізація орієнтації елементів в задачах розміщення / Р. Базилевич, І. Щерб’юк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 604 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 81–84. – Бібліографія: 5 назв.