Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

У роботі показано, що модифікація поверхні оксиду кремнію шляхом адсорбції поліфункціонального пероксидного олігомера з подальшим прищепленням полібутилакрилату призводить до дезагрегації частинок та гідрофобізації їх поверхні. It was shown in the present work that modification of the silica surface via adsorption of polyfunctional peroxidic oligomer with successive grafting of poly(butyl acrylate) causes deaggregation of silica particles and their surface hydrophobization.

Властивості поверхні дисперсного оксиду кремнію модифікованої органічними полімерними сполуками / В. С. Токарев, О. Т. Шафранська, О. Р. Беднарська, С. А. Воронов, У. Вагенкнехт, К. Грундке // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 140-144. – Бібліографія: 2 назви.