Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Опрацьовано математичну модель для розрахунків електромагнітних перехідних процесів у стрижнях паза двокліткового ратора. Модель базується на розрахунку електромагнітного поля у стрижнях на підставі методу колокації, алгебризації диференційних рівнянь за формулою диференціювання назад q-го порядку та розв'язуванні нелінійної системи алгебричних рівнянь методом Ньютона. Наведено результати математичного експеременту. A mathematical model for calculating electromagnetic transients in the bars of double-bar rotor slot has been developed. The model is based on electromagnetic field computation with the collocation method, differential equations algebraization with the g-th order backward differentiation formula and nonlinear algebraic equations system solving with the Newton’s method. The results of mathematical experiments are presented.

Гладкий В. М. Математична модель для розрахунку електромагнітних процесів у стрижнях паза двокліткового ротора / В. М. Гладкий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 449 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 60–68. – Бібліографія: 6 назв.