Сіткова модель як інструмент дослідження логістичного середовища підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується сіткова модель як один із можливих апаратів дослідження логістичної системи підприємства, що подана у вигляді логістичного ланцюга. Формально модель логістичного ланцюга підприємства подається орієнтованим графом, параметрами якого є час і вартість, причому розглядається модель, що передбачає багатоваріантність параметрів сіткового графіка. Розглянуто алгоритм оптимізації сіткової моделі логістичного ланцюга. It is offered network model as one from possible devices of research logistic of system of the enterprise, which submitted as logistic of a circuit. Formally model logistic of a circuit of the enterprise is submitted focused line, which parameters are time and cost. The model is considered which provides multialternativeness of parameters network of the diagram. The algorithm of optimization network of model logistic of a circuit moves.

Сорока Л. А. Сіткова модель як інструмент дослідження логістичного середовища підприємства / Л. А. Сорока, А. І. Садовий, Г. І. Ільчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 347–350. – Бібліографія: 5 назв.