Запропоновано методики формування нових перехреснозшитих гідрогелів на основі поліакриламіду, ковалентно закріпленого на поверхні поліпропілену. Показана можливість регулювання фізико-механічних властивостей отриманих гідрогелів. The techniques of formation of new cross-linked hydrogels covalently bonded with polypropylene surface have been proposed. The control possibility of obtained hydrogel physico-mechanical properties has been shown.

Тарнавчик І. Т. Формування перехреснозшитих гідрогелей, ковалентно закріплених на полімерній поверхні / І. Т. Тарнавчик, В. Я. Самарик, С. М. Варваренко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 334-337. – Бібліографія: 6 назв.