Про підходи до організації систем розпізнавання мови

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто підходи до організації сучасних систем розпізнавання суцільної мови з великим словником. Оцінено кількість трифонів для словника найуживаніших слів української мови та запропоновано питання для фонетичних вирішуючих дерев.
Approaches to organization of current large vocabulary continuous speech recognition systems have been considered. Number of triphones for Ukrainian mostly used words dictionary has been estimated and phonetic decision trees questions have been proposed.

Попович Р. Про підходи до організації систем розпізнавання мови / Р. Попович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 145–148. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).