Іммобілізація правцевого анатоксину на частинки полімерного носія

Досліджено вплив способу іммобілізації біоліганду на чутливість тест-системи. Підібрано оптимальні умови для ковалентної взаємодії функціональних груп біоліганду з функціональними групами носія. Проаналізовано різницю між фізичною адсорбцію та ковалентною взаємодією. Influence of the way to immobilization bioligand on sensitivity test-systems have been investigated. Optimum terms for covalent of the interaction of the functional groups bioligand with functional group of the carrier has been selected. The difference between physical adsorption and covalent interaction has been analysed.

Федорова О. В. Іммобілізація правцевого анатоксину на частинки полімерного носія / О. В. Федорова, Р. О. Петріна, Я. М. Станішевський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 622 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 153-155. – Бібліографія: 8 назв.