Основні підходи до проектування поляризованих електродвигунів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати аналізу коливних процесів поляризованого двигуна, способи зменшення нелінійності закону руху на робочій ділянці. Дано рекомендації щодо визначення необхідної жорсткості механічної характеристики та її перебіркового розрахунку. The results of the analysis of the polarized engine oscillatory processes and the way of nonlinearity of the law movement reduction on a working site are provided. The recommendations on the definition of the necessary rigidity of the mechanical characteristic and its testing calculation are given.

коливні процеси, поляризований двигун

Харчишин Б. М. Основні підходи до проектування поляризованих електродвигунів / Б. М. Харчишин, М. В. Хай, Т. Р. Коляса // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 255-258. – Бібліографія: 5 назв.