Наведено новітній підхід до стратегічного управління підприємством, який базується на використанні збалансованої системи показників. Автори також досліджують можливості застосування розробленої ними схеми управління фінансовою діяльністю підприємства на підставі її багатосторонньої оцінки. Modern approach to enterprise strategic management based on using balanced scorecard is described. The authors also investigate the possibilities of using worked out by them scheme of financial activity management based on many-sided evaluation of enterprise financial state.

Фещур Р. В. Використання збалансованої системи показників для управління фінансовою діяльністю підприємства / Р. В. Фещур, І. Б. Олексів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 264–272. – Бібліографія: 7 назв.