Проведено експериментальні дослідження значень ємностей побутових електроприладів та квартирної електропроводки відносно "землі" Визначено розрахункові ємності квартир. Отримані дані необхідно використовувати під час формулювання технічних вимог для створення комунально-побутової електромережі з підвищеним рівнем електричної безпеки. Experimental researches of values of capacities of domestic electric devices and housing electric wiring are conducted in relation to “earth”. The calculation capacities of apartments are certain. It is necessary to use finding for formulation of technical requirements for creation of communal domestic electric networks with the promoted electric strength security.

Радченко В. М. Визначення розрахункової ємності комунально-побутової електричної мережі для розробки схем з підвищеним рівнем електробезпеки / В. М. Радченко, Ю. Л. Шелех // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 587 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 80–89. – Бібліографія: 4 назви.