Аналіз сучасних концепцій розвитку глобального середовища WWW

Сьогодні Веб 2.0 та Семантичний Веб є основними концепціями розвитку WWW. Але тоді як Веб 2.0 домінує, Семантичний Веб поки не набув глобального поширення. Незважаючи на це, привабливою є перспектива об’єднання цих концепцій. Запропоновано комплексний аналіз концепції Вебу 2.0 та її порівняння з Семантичним Вебом у світлі перспектив розвитку WWW. Today Web 2.0 and Semantic Web are the main conceptions of WWW development. But whileWeb 2.0 is prevalent, Semantic Web has not become a mainstream yet. Nevertheless integration of these conceptions is desirable Proposed is a comprehensive analysis of the Web 2.0 conception and its comparison with Semantic Web in the light of the WWW development outlook.

Пелещишин А. Аналіз сучасних концепцій розвитку глобального середовища WWW / А. Пелещишин, О. Березко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 57–64. – Бібліографія: 31 назва.