Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто задачу про визначення термоелектричних властивостей системи квазідвовимірних електронів у квантових ямах на основі вузькощілинних напівпровідників типу IV VI A B . Подано результати розрахунків залежності питомої електропровідності і теплопровідності від концентрації електронів у квантовій ямі. Показано, що системи квазідвовимірних електронів мають особливості як у провідності, так і у термоелектричних властивостях. The problem of determination of thermoelectric properties of systems of quasitwo dimensional electrons in quantum wells on the base of IV-Vi narrow-gap semiconductors is considered. Dependendencies of specific electroconductivity and thermoconductivity on electron concentration in quantum well are presented. It was shown, that the system of quasi-two dimensional electrons have particularities both in conductivity and in thermoelectric properties.

Венгрин Б. Я. Електропровідність і теплопровідність у низькорозмірних квазідвовимірних електронних системах / Б. Я. Венгрин, П. П. Костробій, П. П. Петров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 393 : Елементи теорії та прилади твердої електроніки. – С. 49–52. – Бібліографія: 5 назв.