Формування людського капіталу у транснаціональних корпораціях

Thumbnail Image

Розглядаються теоретичні та практичні аспекти формування людського капіталу в організаціях, зокрема на прикладі компаній США, Японії і Західної Європи. Проаналізовано завдання і методи формування людського капіталу в організаціях. У роботі також сформульовано рекомендації щодо формування кадрової політики підприємств. This article considers theoretical and practical aspects of organization’s personnel management, i.e., for example companies of the USA, Japan and Western Europe. The assignments and methods of organization’s personnel management were analyzed. The article defines the recommendations for enterprises’ personnel policy forming.

людський капітал, кадрова політика підприємства, personnel management, personnel policy forming

Формування людського капіталу у транснаціональних корпораціях / Н. І. Кара, О. С. Костюк, Л. А. Янковська, В. М. Пісний // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 649 : Логістика. – С. 276–282. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review