Розроблена методика визначення вільних коливань в просторових перехресно- ребристих системах з багатьма степенями свободи. Використовуючи змішаний метод будівельної механіки, отримані загальні рівняння визначення амплітуд вільних коли- вань в усіх вузлах перехресної стрижневої системи. In article is developed a determination methods of free oscillations in spatial crossly-ribbed systems with many freedom degrees. Making use of mix method of building mechanics, are got general amplitudes determination dressings of free oscillations in all knots of cross bar system.

Іваник І. Г. Визначення вільних коливань у перехресно-ребристих системах з багатьма степенями свободи / І. Г. Іваник, С. І. Віхоть // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 84–86. – Бібліографія: 4 назви.