Критерії оцінки ефективності позиціонування web-сайту

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто основні етапи процесу позиціонування: аналіз web-сайту, аналіз журналу відвідувачів, пошукову оптимізацію та рекламні кампаній а також основні параметри процесів, що готують та супроводжують позиціонування web-сайтів. Наведено формули обчислення параметрів та джерела збирання вхідних даних. Здійснено класифікацію критеріїв за джерелами одержання вхідних даних. Запропоновано буквенні позначення критеріїв.
Considers the stages of process of web-site promotion: analysis of web-site, analysis of web-server logs, search engine optimization and adverting companies. The basic parameters of processes which prepare and accompany positioning of web-sites are considered. The formulas of calculation of parameters and source of entrances data capture are considered. Classification of criteria is carried out on entrances data sources.

Корнилюк В. М. Критерії оцінки ефективності позиціонування web-сайту / В. М. Корнилюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 98–104.