Вища освіта в галузі знань “Геодезія та землеустрій” в Україні

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано сучасний стан розроблення та застосування стандарту освіти з галузі знань “Геодезія та землеустрій”, визначено напрями його вдосконалення.Обґрунтовано необхідність поглибленого вивчення геоінформатики для професійної підготовки геодезистів та землевпорядників. Выполнен анализ современного состояния разработки и применения стандарта образования в отрасли знаний ”Геодезия и землеустройство”, определены пути его совершенствования. Обоснована необходимость углубленного изучения геоинформатики при профессиональной подготовке геодезистов и землеустроителей. The analysis of a modern condition of development and application of the standard of education in branch of knowledge”Geodesy and Land management”is executed. Ways of its perfection are determined. Necessity of the profound studying of geoinformatics is proved at professional training geodesists and surveyors.

геодезія, вища освіта, землеустрій

Вища освіта в галузі знань “Геодезія та землеустрій” в Україні / С. Войтенко, А. Лященко, К. Третяк, Р. Шульц // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – Випуск 2 (22). – С. 19-23. - Бібліографія: 23 назви.