Тепломасообмін під час виробництва адсорбентів з торфової сировини

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати досліджень кінетики, динаміки, швидкості, інтенсивності фільтраційного сушіння торфу. На основі узагальнення результатів досліджень отримані залежності: для прогнозування сушіння у періодах повного та часткового насичення теплового агента вологою, для розрахунків часу формування фронту вологовмісту матеріалу, вологовмісту теплового агенту, розподілу вологовмісту в шарі торфу, крізь який фільтрується тепловий агент у період формування фронту масообміну (до часу 1 t ). The article presents the experimental results of the kinetics, dynamics, speed and intensity of filtration drying of peat. On the basis of summary of the research results, authors obtained the equations: for prediction of drying in periods of complete and partial saturation of the heat agent with damp, for calculation of time of forming the front of moisture content of the material, moisture content of the heat agent, distribution of moisture content in a layer of peat, which is filtered by thermal agent during the formation of the mass transfer front (to time 1 t ).

фільтраційне сушіння, торф, адсорбент, кінетика, динаміка, інтенсивність, фронт масообміну, filtration drying, peat, adsorbents, kinetics, dynamics, intensity, mass transfer front

Атаманюк В. М. Тепломасообмін під час виробництва адсорбентів з торфової сировини / В. М. Атаманюк, Д. П. Кіндзера, А. С. Сеник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Хімія, технологія речовин та їх застосування : збірник наукових праць. – 2015. – № 812. – С. 281–286. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review