Синтез двовимірних кодів на основі числових в'язанок

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається метод дослідження комбінаторних конфігурацій за допомогою цілочислових послідовностей - в’язанок як зручних математичних моделей для синтезу та оптимізації систем з нееквідистантною структурою.
There is method for research of combinatorial configurations is considered using integer sequences - bundles as useful mathematical modelsfor synthesis and optimization of Systems with non-uniform structure.

Різник О. Синтез двовимірних кодів на основі числових в'язанок / О. Різник, Б. Балич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 148–152. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).