Досліджено суть понять “стратегічна діагностика”, “стратегічний потенціал”, стратегічний баланс”, з’ясовано їх місце і роль у системі сучасного стратегічного планування підприємств. Виділено типи стратегічних показників для оцінювання стратегічного потенціалу підприємств та їхнього поточного стану в контексті стратегічної перспективи. Investigate the nature of the concepts of strategic diagnosis, strategic potential, strategic balance, given their place and role in the system of modern strategic business planning. There are types of strategic indicators to assess the strategic potential of enterprise and determination of their current position in the context of strategic perspectives.

Тригоб’юк С. С. Діагностика внутрішнього середовища підприємств у системі стратегічного планування / С. С. Тригоб’юк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 146–152. – Бібліографія: 11 назв.