У людському організмі і навколо нього існує згусток полів, які є продуктом діяльності електромагнітної системи живого організму, його спінового і дифузійного континуумів. У живому організмі відбуваються енергетичні і інформаційні процеси життєдіяльності у так званих енергетичних полях. In the human organism and near it there is a clot of fields which are a product of activity of the electromagnetic system of the alive its spin and diffusive continuum. In the fields of alive organism there are power and informative processes of its vital function.

Пеленський Р. Електромагнітні компоненти польового інформаційного середовища людського організму / Р. Пеленський, І. Пеленська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 565 : Комп'ютерні науки та інформаційні технології. – C. 25–29. – Бібліографія: 3 назви.