Визначення тривалості режиму насичення ферорезонансного контуру

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається модель нелінійного контуру з феромагнітним осердям та кусково-лінійною апроксимацією характеристики вхідного сигналу. Отримано аналітичні вирази перебування осердя в режимі насичення, які підтверджені результатами комп 'ютерного моделювання
The model o f nohlihear circuit with ferromagnetic core and pantey-line characteristic o f input signal are determined. The expressions fo r time o f core saturation are oftained.

Заяць В. Визначення тривалості режиму насичення ферорезонансного контуру / В. Заяць // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 12–15. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).