Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Бетонні вироби, виготовлені методом вібропресування на основі жорстких сумішей з використанням спеціальних хімічних добавок і неорганічних барвників, мають підвищену довговічність. В процесі експлуатації підприємства навколишнє середовище може зазнавати дії різних техногенних чинників. Проаналізовано роботу технологічної схеми виготовлення будівельних матеріалів. На основі отриманих результатів запропоновано методи удосконалення установки. Технологічна операція згущування може забезпечити значну економію матеріальних витрат на будівництво очисних споруд і ділянки обробки осадів. Concrete products made by a vibrocompression method, based on rigid mixtures using special chemical additives and inorganic dyes, have improved durability. In the operation of the enterprise environment may be exposed to various anthropogenic changes. The technological schemeof building materials productionwasanalyzed. On the basis of obtained results the way of installation improvement wasproposed. The technological operation of condensing can provide the considerable economy in material costs for construction of cleansing buildings and the sludge treatment.

гідроциклон, механічне очищення, стічні води, hydrocyclone, mechanical cleaning, waste water

Одноріг З. С. Зниження негативного впливу підприємства із виготовлення фігурних елементів мощення на стан довкілля / З. С. Одноріг, О. Б. Балан, Х. О. Дерейко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Хімія, технологія речовин та їх застосування : збірник наукових праць. – 2015. – № 812. – С. 320–324. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review