До питання очищення газових викидів від сірковмісних сполук

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати огляду та критичного аналізу існуючих методів очищення газових викидів від сірки (IV) оксиду. Запропоновано для уловлювання використовувати сорбенти виготовлені з викидів виробництв промисловості України. The results are presented regarding the review and the critical analysis of existed methods of absorbtion of gas sulfur (IV) oxide. It is proposed to use sorbents prepared on the basis of discharge from industrial enterprises of Ukraine for absorbtion of SO2.

До питання очищення газових викидів від сірковмісних сполук / Л. В. Савчук, В. Т. Яворський, P. P. Оленич, З. М. Коваль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 19–21.