2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано застосування термодинамічного підходу до проблеми оцінки кількісних характеристик адгезійних зв ’язків у твердих тілах системи адгезив - субстрат. Досліджено енергетичні параметри поверхні розділу контактуючих металів “Си - Fe”, “Си -АІ”.
Applications of the thermodynamic approach to a problem of an estimation of quantitative characteristics adgesive connections in firm bodies of system adgesiv - substratum are described. Power parameters of an interface of contacting metals “Cu - Fe”, “Си-Al” are investigated.

Юзевич В. Моделювання адгезійних зв'язків у твердих тілах з використанням методу розкладу за малим параметром / В. Юзевич, О. Гук, П. Сопрунюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 58–66. — (Моделювання процесів і систем).