Thumbnail Image

Виконано синтез та фізико-хімічне дослідження натрій п-амінобензолтіосульфонат гексаціаноферату (II) ІЧ-спектроскопічним та термогравіметричним методами. Встановлено, що утворення комплексу відбувається за рахунок протонізації аміногруп. Запропонована схема термічного розкладу комплексу. Both synthesis and physic-chemical investigation for sodium paraaminobenzolthiosulphonate hexacyanoferrate (II) have been carried out by means of IR-spectroscopy and TGA methods. It has been discovered that complex formation occurred via protonation of aminogroups. The scheme for thermal decomposition of this complex has been offered.

Дослідження взаємодії гексаціанофератної (ІІ) кислоти з натрій П-амінобензолтіосульфонатом / З. Р. Возняк, О. Я. Борова, В. І. Лубенець, Д. І. Семенишин, П. Й. Шаповал // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 553 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 40–44. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review