Використання порушень земель Полтавської області

Проаналізовано стан порушених земель Полтавської області. Виявлено основні тенденції змін площ порушених і відпрацьованих земель та виконаний прогноз щодо їх значень на період 2009-2018 років. Проанализировано состояние нарушенных земель Полтавской области. Определены основные тенденции изменения площадей нарушенных и отработанных земель и выполнен прогноз относительно из значений на период 2009-2018 годов. The analysis of a condition of the broken earths of the Poltava area is made. The basic tendencies of change of the areas of the broken and fulfilled earths are defined and the forecast concerning their values for 2009–2087 is executed.

порушені, відпрацьовані землі

Артамонов В. Використання порушень земель Полтавської області / В. Артамонов, П. Міхно, Ю. Голубкіна // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 315–322. – Бібліографія: 10 назв.