Напрямки розвитку логістичних систем в ринковій економіці

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано системний метод аналізу впровадження логістичної концепції на підприємствах. Спираючись на напрямки розвитку логістики, проведено спробу оцінки функціонування систем на прикладі промислових і логістичних підприємств. Визначено позитивні і негативні ознаки функціонуючих логістичних систем. The paper presents the system method analysing of logistics idea for introducing in enterprises. On the base of the logistics developing the tendency of systems in industry companies and logistics firms are proved. The positive and negative features of logistic systems are determined.

Радзейовська Г. Напрямки розвитку логістичних систем в ринковій економіці / Г. Радзейовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 116–120. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review