Пероксидна модифікація (мет)акрилатних латексів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено процеси прищеплення пероксидовмісного кополімеру до поверхні частинок (мет)акрилатних латексів. Вивчено залежність процесу прищеплення від температури та природи латексу. Підтверджено формування латексних частинок з шаром хімічно зв’язаного пероксидного полімеру. The processes of peroxide-containing polymer grafting onto the surface of (meth)acrylic latex particles were investigated. It was studied the dependence of grafting process on temperature and latex nature. The formation of latex particles containing chemically bonded layer of peroxidic polymer was justified.

Пероксидна модифікація (мет)акрилатних латексів / О. М. Шевчук, Н. М. Букартик, Р. О. Монцібович, В. С. Токарєв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 326-329. – Бібліографія: 5 назв.